LOS 625

Wolfgang Lazius – Rhaetiae alpestris, descriptio, um 1560

in qua hodie tirols comitatus, Goriziae, Karsni, Cha czeoiae, Carniolae, Histriae et Windorum marchae descrip.

Handkolorierter Kupferstich, 34 x 51 cm, gerahmt

Artikelnummer: 233509073ed3 Kategorie: