LOTTO 378

Hans Josef Weber-Tyrol – Vicolo in Oltradige, 1940

Acquerello, 36 x 33 cm, in cornice

COD: 8bf1211fd4b7 Categoria:

(Schwaz 1874 – Meran/Merano 1957)